Smart home

Kas tai yra ir kam to reikia?

Vieninga kompiuterinė būsto sistema — tai protingo namo sistema, stebinti ir valdanti visas namuose esančias inžinerines sistemas: šildymo, ventiliacijos, kondicionavimo, vandens, elektros, dujų tiekimo ir kt. sistemas.

Protingo namo sistema suteikia namams ne tik daugiau komforto, bet ir padeda taupyti energiją, operatyviai informuoja apie susidariusias kritines situacijas, didina būsto saugumą. Optimalus ir ekonomiškas šildymo sistemos veikimas sutaupo iki 30 procentų šiluminės energijos. Jūs centralizuotai realiu laiku ar pagal iš anksto nustatytus režimus reguliuojate visus nustatymus savo namo patalpose.

  • Monitoringas – tai galimybė realiu laiku sekti pastato inžinerinių sistemų darbą. Stebima kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar plančetiniu kompiuteriu visur, kur veikia interneto ryšys.
  • Valdymas – galimybė nuotoliniu būdu (išmaniuoju įrenginiu su interneto ryšiu) keisti, koreguoti valdomų įrenginių darbo režimus.
  • Kam to reikia? Atsižvelgiant į pastato naudotojo individualius poreikius ir stebimų įrenginių rodmenis, kaupiamus monitoringo sistemoje, parenkamas individualus, optimalus konkrečios sistemos veikimo režimas. Optimizuojamos kuro sąnaudos šildymui, šilto vandens paruošimui. Spartus sistemos reagavimas į temperatūrų pokyčius lauke ar patalpose. Greitas naudotojo informavimas apie sistemos veikimo sutrikimus/gedimus ar nebūdingus/nepageidaujamus temperatūrų pokyčius.

Kaip protingas namas taupys laiką ir pinigus?

You have not started saving?

How to save up to 30% on heating costs? How to monitor and manage the house remotely? Leave your contact and we will show you how!

Begin to save
Copyright © All Rights Reserved. - Sys2eco.com